Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.7.2][SkyBlock] SkyBlockersi


_Zgredek_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SkyBlockersi

 

2975614542649811445569.png

 

» IP serwera: SkyBlockersi.maxc.pl

» Wersja serwera: 1.7.2

» Typ serwera: SkyBlock+MobSpawnery

» Ilość slotów: 20, Będzie Wiecej Jeśli będzie potrzeba

» Whitelista: Nie

» Autoryzacja: NoPremium

___________________________

 

Właściciel:

xPatryk

 

1514314544942961445569.png

Zdjęcia Będą Później Możecie wbić i zobaczyć,

 

6244214544943521445569.png

Za duża ta sygnaturka /Makin

Opublikowano

Prezentacja dno nic tu nie ma, tak samo jak server (screen wyżej może potwierdzić)
Screen sprzed 50 minut, wchodzę, a tu już nowy "własny" spawn, porównując ten co był na screenie a "nowy" samo przez się widać, że spawn jest z internetu (nie żebym gdzieś już go kiedyś widziała) - za takie też stwierdzenie admin daje bany :)
Nawet próbując założyć wyspe - nie miało się premissions :)
Po chwili na servie mogę powiedzieć jedno: nie polecam, widać po prezentacji ile wkładu jest w server, a po zachowaniu, że jest prowadzony przez dzieci. 

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...